0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Харків - 0 грн
Уточнить категорию
ФИЛЬТРЫ ТОВАРОВ:
Тип товару
Квіти в складі
Колір
    Більше
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 670грн
  • 4970грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше

Весняні квіти

КодH-814
Букет із 31 іриса
1350 грн
КодH-365
Букет із 7 троянд і 10 ірисів
830 грн
КодH-891
Букет із 9 ірисів і 6 хризантем
860 грн
КодH-812
27 білих тюльпанів і 24 іриса
2254 грн
КодH-255
Букет із 25 ірисів
1170 грн
КодH-616
35 рожевих тюльпанів
2040 грн
КодH-896
Букет із 19 ірисів
940 грн
КодH-351
Букет із 41 тюльпана і 18 ірисів
2580 грн
КодH-367
Букет із 11 тюльпанів
670 грн

Весна завжди приходить не одна, а в супроводі. Найголовнішою її властивістю є початок нового життя у всій флористиці. Разом з весною до нас приходить квітковий розквіт, тому нам доводиться лише затамувати подих перед таким чистим і красивим пробудженням в першій половині року. Буквально все повітря на вулиці так і кричить про повальне цвітіння всіх можливих трав і квітів. Але ключовий момент наздоганяє на 8-ий день березня. Саме тоді відбувається величезна хода всіх найбільш можливих ранніх квітів. Весняні квіти відрізняються від осінніх абсолютно всім, адже вони навіть пахнуть по-різному.

Букет весняних квітів принесе в ваш будинок цю частинку майбутнього тепла і надії на краще, успіх і процвітання. Але в жіночий день просто всі квіти можуть твердо заявити, що саме вони створені підкреслювати красу, молодість і свіжість наших дам. Будь-який весняний збір просто наповнює ароматом Ваше житло, сонце посміхається у вікнах і всюди. Здається, що життя вдалося і протікає досить вдало.

Найбільш підходящий вибір на порозі весни: букет тюльпанів. Саме ними весь березень просто завалений. А 8-е березня дозволяє купувати тюльпани в необмеженій кількості, будь-яких розмірів і кольорів. Але яких, ж їх зараз немає: їх сорти і види примножуються в прогресії завдяки науковим роботам селекціонерів.

Букет ірисів теж покликаний прикрашати період пробудження всього живого, тому дарувати їх можна абсолютно не замислюючись, без жодного приводу або урочистості. Дуже вигідно іриси виглядають з іншими квітами, наприклад, з трояндами. Коли збирається разом дві несумісні речі, то таке рішення стає ще більш несподіваним і вибуховим. Професійне оформлення, витончений дизайн для таких композицій – це те, що робить іриси просто казковими і чарівними навіть, незважаючи на їх пересічність і дешевизну.

Букет мімози знову став дуже популярним. Яскраво жовте забарвлення десь краєчком нагадує нам про спекотне і спекотне літо і його наближення. Це теж варіант для 8 березня. З ненав'язливим оформленням мімоза виглядає краще, так як вона своєю колірною яскравістю все одно буде домінувати в букеті.

Який ще шедевр флористики може стати настільки трепетним і ніжним, як букет з конвалій? Просто весняна казка про раннє пробудження всього живого з-під обридлого снігу. Неповторний запах миттю наповнює все житло, всюди торжествує весняний настрій.