0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Харків - 0 грн
Уточнить категорию
ФИЛЬТРЫ ТОВАРОВ:
Тип товару
Квіти в складі
Колір
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 490грн
  • 2630грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше

Букети з ромашок

КодH-485
29 ромашкових хризантем
1620 грн
КодH-413
Букет із 25 хризантем
1440 грн
КодH-486
5 ромашкових хризантем
490 грн
КодH-411
Букет із 15 хризантем
970 грн
КодH-408
Букет із 7 хризантем
590 грн
КодH-481
Букет із 31 хризантеми
1710 грн
КодH-409
Букет із 9 хризантем
680 грн
КодH-59
Букет із 11 хризантем
780 грн
КодH-412
Букет із 17 хризантем
1070 грн
КодH-221
Букет із 11 хризантем
780 грн
КодH-220
Букет із 35 хризантем
1890 грн
КодH-222
Букет із 19 хризантем
1170 грн
КодH-410
Букет із 13 хризантем
870 грн

Офіційні свята і торжества припускають претензійні і дорогі букети. А як бути, якщо вам хочеться просто відкрити свою душу і виплеснути хвилю тепла і любові вашим друзям і коханим? І щоб вони так само відгукнулися вам, простягнувши свої теплі і дружні руки назустріч?

Подаруйте їм ромашки! Миліше і краще ромашки немає нічого в цьому величезному світі!

Адже недарма дівчата довіряють ворожіння на кохання тільки ромашці - і вони вірять їй, а пелюстки, як ніжні почуття до коханого, підхоплює і забирає вітер. Куди він їх забирає? Можливо, до коханого: з ароматом полів, з сумною сльозинкою закоханої дівчини, з її сумним і повним надії поглядом. А то чому б коханий приходить до неї ввечері з букетом з ромашок!

Невинність ромашки, її свіжість і чистота, милі всім з дитинства: пам'ятаєте свої перші букети, які ви рвали на галявинці і захлинаючись від щастя, дарували мамі: вони ж були з ромашок! Букет ромашок, це цілий світ почуттів і гармонії, які ви підносите подарунок, це стежка від однієї душі – до іншої, осяяна любов'ю, теплом і надією. Купити ромашки в нашому магазині квітів - дуже просто! Ви можете замовити квіти по телефону або на сайті. Наш кур'єр доставить букет квітів за вказаною адресою Вашим коханим.

Древні єгиптяни шанували ромашку, як слід бога сонця Ра на землі: від ромашки йде таке тепло і світло, що хочеться відпочити і розслабитися, забути про проблеми життя і різні негаразди! Навіщо російські дівиці плели вінки з ромашок - знаєте? Для того щоб хлопці ніколи не змогли більше відірвати погляду від своїх коханих!

Точені округлі молочно-білі пелюстки промінчиками обрамляють сонячну жовту серцевину, довге точене стебло дбайливо і гордо несе свою прикрасу – сонячну квітку; а крапельки роси, напоєні ароматом полів, виблискують дорогоцінними діамантами за зелених різьблених листочках.

Вам не вистачає слів, ви дуже скромні? Подаруйте ромашки, і не потрібно буде слів – вашу романтичність і ніжність, відданість і любов пошепки передадуть коханій ромашки, коли вона опустить до них своє обличчя!

А ми допоможемо вам, доставивши букет в потрібному напрямку і постукавши в потрібні вам двері! Наш Інтернет-магазин виконає будь-які замовлення: ми підберемо і оформимо букет, а потім виконаємо доставку букета квітів за вказаною Вами адресою. Вам не потрібно турбуватися і нервувати, тільки зателефонуйте: замовлення надійде точно в призначений час.

У незвичайній упаковці, з ошатними бантиками і рюшами, в компанії з екзотичною зеленню, наші ромашки підкорять будь-яке сердечко і створять гармонійне і душевне свято! А доставка квітів кур'єром, додасть ще більше чарівництва до букета квітів.