0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Харків - 100 грн

Роботу магазину тимчасово призупинено до стабілізації ситуації

Уточнить категорию
ФИЛЬТРЫ ТОВАРОВ:
Тип товару
Квіти в складі
Колір
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 630грн
  • 3420грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше

Букети з ромашок

КодH-413
Букет із 25 хризантем
1872 грн
КодH-485
29 ромашкових хризантем
2106 грн
КодH-486
5 ромашкових хризантем
637 грн
КодH-411
Букет із 15 хризантем
1261 грн
КодH-408
Букет із 7 хризантем
767 грн
КодH-481
Букет із 31 хризантеми
2223 грн
КодH-409
Букет із 9 хризантем
884 грн
КодH-59
Букет із 11 хризантем
1014 грн
КодH-221
Букет із 11 хризантем
1014 грн
КодH-412
Букет із 17 хризантем
1391 грн
КодH-220
Букет із 35 хризантем
2457 грн
КодH-410
Букет із 13 хризантем
1131 грн
КодH-222
Букет із 19 хризантем
1521 грн

Офіційні свята і торжества припускають претензійні і дорогі букети. А як бути, якщо вам хочеться просто відкрити свою душу і виплеснути хвилю тепла і любові вашим друзям і коханим? І щоб вони так само відгукнулися вам, простягнувши свої теплі і дружні руки назустріч?

Подаруйте їм ромашки! Миліше і краще ромашки немає нічого в цьому величезному світі!

Адже недарма дівчата довіряють ворожіння на кохання тільки ромашці - і вони вірять їй, а пелюстки, як ніжні почуття до коханого, підхоплює і забирає вітер. Куди він їх забирає? Можливо, до коханого: з ароматом полів, з сумною сльозинкою закоханої дівчини, з її сумним і повним надії поглядом. А то чому б коханий приходить до неї ввечері з букетом з ромашок!

Невинність ромашки, її свіжість і чистота, милі всім з дитинства: пам'ятаєте свої перші букети, які ви рвали на галявинці і захлинаючись від щастя, дарували мамі: вони ж були з ромашок! Букет ромашок, це цілий світ почуттів і гармонії, які ви підносите подарунок, це стежка від однієї душі – до іншої, осяяна любов'ю, теплом і надією. Купити ромашки в нашому магазині квітів - дуже просто! Ви можете замовити квіти по телефону або на сайті. Наш кур'єр доставить букет квітів за вказаною адресою Вашим коханим.

Древні єгиптяни шанували ромашку, як слід бога сонця Ра на землі: від ромашки йде таке тепло і світло, що хочеться відпочити і розслабитися, забути про проблеми життя і різні негаразди! Навіщо російські дівиці плели вінки з ромашок - знаєте? Для того щоб хлопці ніколи не змогли більше відірвати погляду від своїх коханих!

Точені округлі молочно-білі пелюстки промінчиками обрамляють сонячну жовту серцевину, довге точене стебло дбайливо і гордо несе свою прикрасу – сонячну квітку; а крапельки роси, напоєні ароматом полів, виблискують дорогоцінними діамантами за зелених різьблених листочках.

Вам не вистачає слів, ви дуже скромні? Подаруйте ромашки, і не потрібно буде слів – вашу романтичність і ніжність, відданість і любов пошепки передадуть коханій ромашки, коли вона опустить до них своє обличчя!

А ми допоможемо вам, доставивши букет в потрібному напрямку і постукавши в потрібні вам двері! Наш Інтернет-магазин виконає будь-які замовлення: ми підберемо і оформимо букет, а потім виконаємо доставку букета квітів за вказаною Вами адресою. Вам не потрібно турбуватися і нервувати, тільки зателефонуйте: замовлення надійде точно в призначений час.

У незвичайній упаковці, з ошатними бантиками і рюшами, в компанії з екзотичною зеленню, наші ромашки підкорять будь-яке сердечко і створять гармонійне і душевне свято! А доставка квітів кур'єром, додасть ще більше чарівництва до букета квітів.