0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Харків - 150 грн

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380974077575

Уточнить категорию
ФИЛЬТРЫ ТОВАРОВ:
Тип товару
Колір
Ціна

грн  –  грн

  • 980грн
  • 1270грн

Орхідеї в горщиках

КодH-383
Орхідея Фаленопсис жовта
1270 грн
КодH-380
Орхідея Фаленопсис
1270 грн
КодH-378
Орхідея Фаленопсис біла
1270 грн
КодH-381
Орхідея Фаленопсис біла
980 грн
КодH-379
Орхідея Фаленопсис жовта
1270 грн
КодH-382
Орхідея Фаленопсис рожева
1270 грн

Кімнатні квіти отримувати в подарунок також приємно, як і розкішний букет свіжозрізаних квітів. Але і тут є одна головна обставина: квітка в горщику може рости і приносити радість Вам протягом багатьох років, а звичайний букет зможе простояти у воді всього кілька днів чи тижнів. Але який саме подарувати квітка так, щоб той знайшов себе в дизайні інтер'єру кожного будинку, квартири.

Орхідея в горщику – ось найголовніше і заповітне бажання майже для половини сучасних домогосподарок. Вони тепер повально заставляють цими квітами всі підвіконня, полиці, столи і т. д. ця поведінка вітається і неспроста - орхідея вважається справжнім божественною квіткою, яка робить атмосферу в будинку успішною, затишною і благополучною.

Купити орхідею у нас можна з однією і двома стрілами. Колірні гамма тут не має кордону. Навіть розглядаючи цю квітку на полицях у флористичному відділі, мимоволі починаєш посміхатися і мріяти про таку екзотичну красу у себе вдома.

Кімнатна орхідея – дивовижний витвір природи, енергетика якого допомагає нам у найважчі хвилини. Квіткова атмосфера, що виходить від орхідеї, наштовхує нас на нові успішні рішення, покращення матеріальної бази. Дух такої рослини у вас вдома буде постійно схиляти Вас до благородства, духовного розвитку і благополуччя всередині сім'ї. Її дуже просто замовити прямо у нас і прямо з доставкою додому.