0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Харків - 0 грн
Уточнить категорию
ФИЛЬТРЫ ТОВАРОВ:
Тип товару
Квіти в складі
Колір
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 460грн
  • 6740грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше

Букети з лілії

КодH-248
Букет із 25 лілій
5490 грн
КодH-338
Букет із 31 лілії
6740 грн
КодH-245
Букет із 15 лілій
3410 грн
КодH-242
Букет із 7 лілій
1920 грн
КодH-240
Букет із 3 лілій
980 грн
КодH-337
Букет із 21 лілії
4640 грн
КодH-246
Букет із 1 лілії
460 грн
КодH-244
Букет із 11 лілій
2610 грн

Жодна інша квітка не варта порівняння з жіночністю лілії. Букет з лілій володіє абсолютно правильними формами квіток і пелюсток. Поки не з'явилося іншого винаходу у флористів – селекціонерів, яке могло б по праву змагатися з таким прекрасним витвором природи. Букет з лілій вельми популярний. Не сумнівайтеся у тому, що яйщо ці квіти ростуть саме в нашій місцевості, їх це не робить менш екзотичними. Разом з цим існує ціле неосяжне безліч сортів і підвидів цієї рослини, тому Ваш вибір не обмежується якимись перевагами.

Букет з ліліями підноситься частіше об'єктам таємної пристрасті, любові, обожнювання. Залежно від розкоші і колірної гами квітки можна далі трактувати призначення квіткової композиції. Сучасні композиції з таких кольорів можуть відрізнятися своїми дизайнерськими ексклюзивними рішеннями, підбором незвичайних колірних рішень, наповненістю.

Популярні колірні мікси не обійшли стороною і ці рослини. Особливою популярністю відрізняються білі і тигрові забарвлення. Білі лілії - справжній символ чистоти і непорочності, який і підноситься представницям жіночої статі в досить юному і трепетному віці. Тигрове забарвлення відрізняється своєю неповторністю і загадковістю, тільки воно може позмагатися з іншими квітами в своїй неабиякості.

Піднести лілії можна до будь-якого приводу, їх можна доповнити всілякими листівками, презентами і багатьом іншим. А в нашому магазині можна знайти самі нестандартні рішення з приводу композицій з лілій. Кожен букет індивідуальний за своєю структурою, часто в таких букетах домішуються і інші види квітів ромашки, троянди і т. д. Професіоналізм і високий досвід наших флористів – майстрів допоможуть підібрати саме той набір, який Вам потрібен для конкретного заходу з певним приводом.

Купити лілії у нас не складе труднощів навіть для невпевненого користувача ПК. Вибравши вподобане фото з галереї на нашому ресурсі, ви відразу зв'язуйтеся з фахівцем. При бажанні Вам буде надана консультація, яка і забезпечить Вам оптимальний вибір букета.

Ми поспішаємо запропонувати вам і свою доставку букетів, яка допоможе вам позбутися від безлічі клопотів і незручностей. Тепер пробки на дорозі, сніг або дощ Вам не перешкода, адже ми допоможемо Вам надати кур'єрську доставку!