0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Харків - 100 грн

Роботу магазину тимчасово призупинено до стабілізації ситуації

ФИЛЬТРЫ ТОВАРОВ:
Тип товару
Квіти в складі
    Більше
Колір
    Більше
Тип кольору
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 460грн
  • 10110грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше

Квіти по виду

КодH-413
Букет із 25 хризантем
1872 грн
КодH-485
29 ромашкових хризантем
2106 грн
КодH-486
5 ромашкових хризантем
637 грн
КодH-366
Букет із 101 тюльпана
4686 грн
КодH-814
Букет із 31 іриса
1793 грн
КодH-411
Букет із 15 хризантем
1261 грн
КодH-248
Букет із 25 лілій
8235 грн
КодH-338
Букет із 31 лілії
10110 грн
КодH-408
Букет із 7 хризантем
767 грн
КодH-239
Букет із 55 гвоздик
1775 грн
КодH-481
Букет із 31 хризантеми
2223 грн

Підносити квіти потрібно витримано і красиво. Необхідно дотримуватися і етикету при цьому процесі. Якщо Ви поки не можете собі цього дозволити, то надайте це право в руки наших фахівців-кур'єрів, які чудово впораються з таким дорученням. Адже як важливо вміти робити цю справу. Іноді і неважливо зовсім, що ж це за букет, і з яких квітів він складається. До вашого захоплення і везіння, тільки наш сервіс може побалувати вас таким флористичним достатком. Навіть страшно уявити, яку кількість вже готових букетів Вам доведеться переглянути, перш ніж Ви виберете свій індивідуальний.

А тепер давайте розглянемо з чого ж конкретного можна зробити вибір і не прогадати при цьому. Букети з хризантем – це подарунок від ранньої осені або пізнього літа. Такого розмаїття колірних можливостей і варіацій не знає жоден флористичний екземпляр. Та й сама структура дуже цікава – голчасті пелюстки виглядають дуже виразно, з часом трохи розкриваючись. Ці квіти зможуть простояти у Вас досить довго. Пахощі наповнені осіннім колоритом, достатком плодів, фруктів і загальним урожаєм.

Букети з гербер стають все більш актуальними завдяки своїй простоті, можливості пофантазувати, колірному достатку. Часто замовляють різнокольорові букети – строкаті і яскраві рішення, від яких просто неможливо відірвати погляд. Підійдуть вони на будь-яке торжество або випадок, якщо Ви і справді хочете відзначитися і не розтанути в загальній масі.

Букет з ромашок вважається класичним рішенням, так само як і троянди. Відмінність першого варіанту в його простоті і скромності. Ромашки звикли дарувати ще юним створінням, трепетним і чудесним милашкам або, навпаки, більш досвідченим і мудрим жінкам, як комплімент їх уявній нерішучості. Різноманітність фарб і доступність в ціні – головні ключі для такого вибору.

Найніжнішими і жіночними створіннями у флористиці значаться букети з лілій. Але ж і правда обриси цієї квітки настільки витончені, що його просто неможливо не подарувати своїй половиці. Тут селекціонери ударно попрацювали і вивели безліч різних забарвлень, які виглядають загадково і неповторно.

Букет альстромерій підійде лише самим цілеспрямованим дівчатам. Тим, які вже досягли певних вершин або ще прагнуть до них, але максимально швидкими темпами.