0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Харків - 0 грн
Уточнить категорию
ФИЛЬТРЫ ТОВАРОВ:
Тип товару
Квіти в складі
Колір
    Більше
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 560грн
  • 3290грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше

Букети з гвоздик

КодH-239
Букет із 55 гвоздик
1585 грн
КодH-236
Букет із 11 троянд і 20 гвоздик
1411 грн
КодH-235
Букет із 7 гвоздик, 7 троянд, 5 кущових троянд
1040 грн
КодH-233
Букет із 11 гвоздик
560 грн
КодH-2316
Серце із 101 гвоздики
3290 грн
КодH-234
Букет із 35 гвоздик
1375 грн
КодH-237
Букет із 25 гвоздик
1016 грн
КодH-231
Букет із 19 гвоздик
801 грн
КодH-2319
Серце із 17 гвоздик
983 грн

До цих квітів ми ставимося по іншому: більш розбірливо, чи що. Букети гвоздик завжди призначаються для якихось особливих заходів, де візит запланований, задуманий заздалегідь і має значення для візитера. Ключова перевага або відмінність: букет з гвоздик часто дарують саме чоловікам, так як ця квітка здається більш витриманою, менш гламурною і химерною. Для офіційних заходів гвоздика стає просто незамінною. За допомогою її керівництво компаній дуже любить виявляти свою повагу і подяку до свого персоналу. А останній, в свою чергу, теж любить не морочитися з вибором, тому і вибирає гвоздику.

Але що ж саме може сказати нам гвоздика? Та що завгодно: любов, вірність, відданість, сміливість, честь і хоробрість. Так багато властивостей, але лежать вони в залежності від свого забарвлення, тому кожному дарувальнику необхідно розбиратися в цьому, щоб не зіпсувати свої почуття, бути гранично точним.

Білі гвоздики можуть символізувати лише кращі настанови для людини: побажання удачі і везіння. Саме таке забарвлення подарованих квітів скаже про те, що одержувач вельми приємний і турботливий чоловік. Він просто переповнений позитивними емоціями, тому до нього і оточуючі ставляться з безмежною взаємністю.

Жовті квіти даруються в знак нестачі Вашої уваги. Не ображайте своїх коханих, рідних, близьких, висвітлюйте їм якомога більше вільного часу, адже вони так цього чекають. Тут жовті гвоздики не прямо вказують на розлуку, а лише звертають увагу на відсутність будь-якого потрібного знака уваги.

Купити букет гвоздик червоного кольору – це означає проголосити про чиєсь лідерство і непереможность. Ці червоні квіти завжди даруються переможцям, високопоставленим чиновникам, директорам і керівникам.

Рожеві гвоздики більше підходять для подарунка матерям. Це щось символізує вічну пам'ять і любов до своїх матерів. Радуйте своїх мам - даруйте їм квіти частіше!

Доставка квітів від нас змусить посміхнутися будь-якого одержувача. Кур'єри з багатим досвідом і професіоналізмом піднесуть Ваш подарунок з належною повагою. Квіти з доставкою це дуже зручне рішення для спірних варіантів: ви не підете в дальній район міста, щоб подарувати квіти. Тут ви вже точно позбудетеся від усіх непотрібних турбот і переживань.