0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Харків - 0 грн
Уточнить категорию
ФИЛЬТРЫ ТОВАРОВ:
Тип товару
Квіти в складі
Колір
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 560грн
  • 4680грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше

Букети з альстромерій

КодH-828
Букет із 35 альстромерій
1705 грн
КодH-201
Букет із 51 альстромерії
2425 грн
КодH-200
Букет із 9 альстромерій
655 грн
КодH-202
Букет із 11 альстромерій
725 грн
КодH-294
Букет із 7 альстромерій
565 грн
КодH-203
Букет із 25 альстромерій
1365 грн
КодH-290
25 різнокольорових альстромерій
1305 грн
КодH-296
45 різнокольорових альстромерій
2115 грн
КодH-829
Букет із 17 альстромерій
975 грн
КодH-199
Букет із 20 альстромерій і 5 троянд
1365 грн

Букет з альстромерій можуть бути призначені для слабкої половини земної кулі, але з сильним і вольовим духом. Якщо ви помітили, що в об'єкті Вашого жадання є потенціал до прагнення, сила духу, жадібність до розвитку, то цей вибір саме для таких дівчат. Альстромерії, як ні яка іншв квітка підкреслить незалежність і активність Вашої сильної половинки. Але якою б леді не була розумною і сильною, вона ніколи не зможе зрівнятися по духу з чоловіком. Тому, милі чоловіки, підтримуйте всякі починання Ваших цілеспрямованих супутниць, даруйте їм квіти, кидайте до їхніх ніг найцінніше, що маєте.

Букет з альстромерій часто створюється при змішуванні інших квітів. Це видовище заворожує: альстромерії з орхідеями або ліліями стають просто неперевершеними. Хоча ця квітка і є однією з різновидів лілій, але росте вона виключно в Бразилії. З кольорами тут теж можна гратися нескінченно, адже яку б колірну гамму ви не візьмете, а враження буде створюватися виключно весняне. Найчастіше альстромерії використовуються, як додатковий або допоміжний матеріал. Іншими словами, завдяки ним можна створити красиве декорування основного букета.

Але жоден флорист не посміє відібрати право дарувати цю квітку кому завгодно і з різноманітних причин. Будь-яка квітка створена для прикраси свята, столу, життя. Тому якщо Ви обожнюєте альстромерії, то балуйте себе ними частіше. До речі, вони ще й вигідні: наші свіжозрізані квіти зможуть протриматися у вас до декількох тижнів. За умови, що будуть виконуватися всі вимоги і правила по догляду за букетом.

Купити букет альстромерій на нашому ресурсі можна миттєво, швидко і без всяких проблем. Перед покупкою можна перегорнути наш віртуальний каталог вже з готовими букетами і вибрати один з них або надихнутися на створення свого ексклюзиву. Можливо, що один з готових букетів просто доведеться підкоригувати: замінити деякі квіти, змінити колірне забарвлення. Але ідеї наших флористів дуже свіжі. До них натхнення приходить щомиті, так як вони прагнуть здивувати Вас і доставити Вам приємне задоволення від покупки.

Не забувайте і про можливість доставки наших квітів - це завжди актуально в будь-яких ситуаціях!